Store finder

HAKKIMIZDA

15 yıllık sektör deneyimimi  Sorumluluk sahibi ,duyarlı ,yetenekli,kararlı,göreve kanalize ,sorun çözmeye  odaklı güçlü ve büyüyen kadromuzu rüzgar grup çatısı altında toplayarak prensipli dürüst çözüm ve başarı odaklı çalışma anlayışıyla çıktığımız bu yolda.

 

İlk prensibi müşteri memnuniyeti olan firmamız deneyimli ve dinamik yapısıyla sürekli gelişen teknoloji ,sektörde öncü çözüm ortaklarıyla müşterilerinin gereksinimlerini kusursuz karşılamayı amaç edinmektedir.

 

Rüzgar grup Ankara merkezli olup başta iç Anadolu bölgesi olmak üzere tüm Türkiye'de endüstriyel soğutma sistemleri ,endüstriyel mutfak ekipmanları,market teşhir ekipmanları, pastane teşhir reyonları ve proje taahhüt hizmetleri vermektedir.

 

 Tüm Türkiye'de  7/24 çalışma odaklı  uzman kadrosuyla servis hizmeti sağlamakta müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmayı ilke edinmiş bir servis ağı ile hizmet sunmaktadır.

 

Amacımız hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşlara arzuladıkları nitelikli,titiz ,güvenilir ve güleryüzlü hizmeti üretmektir.

 

                                   GENEL KOORDİNATÖR

SEMİ ÖMER ALIŞ