Store finder

SERVİS DESTEK

RG Frigo Satış Sonrası Hizmetler(SSH) birimi sadece servis hizmeti değil, aynı zamanda eğitimli müşteri temsilcileri ile yüksek kalitede müşteri hizmeti sunmayı da hedefleyerek her türlü soru ve sorununuza profesyonel bir ekiple tam zamanında çözüm sunuyor.Ayrıca FrigoBlock SSH merkezimizde yapılan anketlerle düzenli veri akışı sağlanarak, müşteri ve pazar ihtiyaçlarına çözümler üretiliyor.

Türkiye’nin her yerinden 7/24 saat RG Frigo SSH Merkezi’ni arayabilir; beklemeden yorulmadan, profesyonel hizmetten yararlanabilirsiniz

 

Ayrıntılı Hizmet Anlayışımız

ACİL NÖBETÇİ SERVİS

Normal çalışma saatleri dışında da size hizmet sunacak nöbetçi acil servislerimiz bulunmaktadır. Bayram ve resmi tatil günlerinde bile!

ORJİNAL YEDEK PARÇA

Servisimizde binlerce farklı orijinal yedek parça mevcuttur. Değiştirilen her yedek parça, dünyanın her yerinde geçerli olmak üzere 1 yıllık malzeme ve işçilik garantisi altındadır.

ON-LINE TAKİP

Yapılan tüm başvurular, bilgisayara kaydedilerek düzenli olarak takip edilir. Ürüne yapılan her işlem on-line izlenerek gerektiğinde başvuru sahibi bilgilendirilir.

TAM DONANIMLI SERVİS FİLOSU

Tüm servis araçları, en yeni teknolojik bakım ve onarım cihazlarıyla donatılmış olup pek çok farklı yedek parçayı ve aksesuarı barındıran minik bir depo işlevini de görür.

PROFESYONEL EKİP

Servis personelimiz, sürekli güncellenen teknik programlar ve seminerlerle profesyonel eğitimden geçirilir. Böylece, sürekli gelişen ve yenilenen ürünlerimizin periyodik bakım ve onarımları uzman personelimiz tarafından yapılır.