Store finder
MODÜLER SOĞUK HAVA DEPOLARI

MODÜLER SOĞUK HAVA DEPOLARI

42 kg/m ³  dansite   poliüretanla   hazırlanmış   kilitli   sandviç   panellerden  oluşan  soğuk  hava  depolarımızda  et,  süt,  meyve-sebze,  unlu  gıdalar, çeşitli dondurulmuş ürünler ve dondurma gibi tüm gıda maddeleri en iyi şartlarda ve en uzun süreyle muhafaza edilebilirler. İsteğinize göre cam kapaklı olarak da üretilebilen soğuk hava depolarımız mağaza içinde hem muhafaza hem de teşhir amaçlı kullanılabilir.

• Panellerimizin iç ve dış yüzeylerinde isteğinize bağlı olarak AISI 304, PVC kaplama ya da elektrostatik toz boyalı saclar kullanılmaktadır.

• Panellerimiz; 80 mm, 100 mm, 120 mm, 160 mm ve 200 mm kalınlıklarında üretilebilmektedir.   

• Büyük meyve ve sebze depoları için isteğe bağlı olarak Atmosfer Kontrollü Sistem ile de kurulabilen soğuk hava depolarımızda, bu sistem ile meyve ve sebzeler en uygun koşullarda muhafaza edilebilir. 

• Tek parça üretilebilen köşe panelimiz montajda kolaylık imkânı verirken aynı zamanda soğuk hava depolarınızda daha kaliteli bir yalıtım sağlayarak enerji tüketiminizde verimlilik sağlar. 

• İsteğinize bağlı olarak çarpma, sürgülü, monoray, seksiyonel, flip-flap, hızlı geçiş ve atmosfer kontrollü kapı seçenekleri mevcuttur.